Kelet Autósport blog

Maradj naprakész a rally világát érintő hírekből!

Legfrissebb híreink

Csata Európa élmezőnyével

Tavaly a Rally Hungary-n úszott el a bajnoki cím lehetősége, idén már korábban. Ennek ellenére a Gulf Racing Hungary párosa, Velenczei Ádám és Igor Bacigál

Tovább »

Erre vártak egész évben

A Rally Hungaryval folytatja az ERC szezont Herczig Norbert és Ferencz Ramón. Október 22-24 között újra hazai közönség előtt versenyez a SKODA Rally Team Hungaria

Tovább »

Hírek

Elrajtol a Peugeot Kupa

Hét páros nevezett 2021-ben a Peugeot Kupába, ebből öten már a szezonnyitón is rajthoz állnak. A negyedik évadot kezdi idén a népszerű kupasorozat, ahol azonos

Tovább »

Figyelem, fegyelem, pontosság

A bemelegítés befejeződött, a visszaszámlálás elkezdődött. Az előttünk álló hétvégén az ORB mezőnyének is megkezdődik a hazai bajnokság, vagyis az első osztályú párosok is egymásnak

Tovább »

Rallye2-esek! Figyelem!

Nevezési lehetőség április 12-én (hétfő) éjfélig! Az I. Therwoolin Boldogő Rally szervezőbizottsága lehetőséget kíván adni a Rallye2-es liszensszel rendelkező párosoknak is, hogy egyedi rajtengedéllyel részt

Tovább »

Elindulunk, ez a legfontosabb

A vírushelyzet miatt tavaly már mindenki megtanult alkalmazkodni, újratervezni, improvizálni. A rali szakág sem tehetett mást, hiszen a koronavírus átírta az egész szezont, amit gyakorlatilag

Tovább »

Leporolták a bajnok autót

Kazár Miklós az egyetlen olyan magyar ralis, aki versenyzőként és navigátorként is magyar bajnok lett. Az utóbbi két szezonban azonban csupán egyszer, a tavalyi Miskolc

Tovább »

Új navigátor, nagy álmok

A 2020-as szezonban volt futamgyőzelme, az év végén pedig az abszolút értékelés negyedik helyen végzett Velenczei Ádám. A SKODA Fabia R5 marad, továbbra is a